Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/coingroup/www_rezultat.mk/wp-includes/formatting.php on line 4798

Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Жирона ФК и Еспањол

април 6, 2019 admin
Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/coingroup/www_rezultat.mk/wp-includes/formatting.php on line 4798
0

Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/coingroup/www_rezultat.mk/wp-includes/formatting.php on line 4798

Жирона ФК и Еспањол одиграа натпревар во рамките на Ла Лига, во Сабота, 6 4 2019. Еспањол не успеа да ја зачува сопствената мрежа, но […]


Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/coingroup/www_rezultat.mk/wp-includes/formatting.php on line 4798

Хајлајтс и голови од Хуеска vs Селта Виго

април 4, 2019 admin
Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/coingroup/www_rezultat.mk/wp-includes/formatting.php on line 4798
0

Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/coingroup/www_rezultat.mk/wp-includes/formatting.php on line 4798

Во рамките на Ла Лига се одигра натпреварот помеѓу домаќинот Хуеска и гостинот Селта Виго, во Среда, 3 Април 2019. Натпреварот помеѓу Хуеска и Селта […]


Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/coingroup/www_rezultat.mk/wp-includes/formatting.php on line 4798

Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Депортиво Алавес и СД Еибар

март 10, 2019 admin
Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/coingroup/www_rezultat.mk/wp-includes/formatting.php on line 4798
0

Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/coingroup/www_rezultat.mk/wp-includes/formatting.php on line 4798

Во Сабота, 9 Март, Депортиво Алавес го пречека СД Еибар во рамките на Ла Лига меч. Двата тима го пронајдоа патот кон противничкиот гол, но […]


Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/coingroup/www_rezultat.mk/wp-includes/formatting.php on line 4798

Хајлајтс и голови од Ваљадолид vs Реал Бетис

февруари 24, 2019 admin
Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/coingroup/www_rezultat.mk/wp-includes/formatting.php on line 4798
0

Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/coingroup/www_rezultat.mk/wp-includes/formatting.php on line 4798

Ваљадолид го нагости Реал Бетис во рамките на Ла Лига меч, во Недела, 24 Февруари 2019. Реал Бетис имаше убаво гостуваење, постигна два гола на […]


Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/coingroup/www_rezultat.mk/wp-includes/formatting.php on line 4798

Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Селта Виго и Леванте

февруари 16, 2019 admin
Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/coingroup/www_rezultat.mk/wp-includes/formatting.php on line 4798
0

Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/coingroup/www_rezultat.mk/wp-includes/formatting.php on line 4798

Во Сабота, 16 Февруари, во рамките на Ла Лига се одигра натпреварот помеѓу домаќинот Селта Виго и гостинот Леванте. Возбудлив натпревар со многу голови на […]


Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/coingroup/www_rezultat.mk/wp-includes/formatting.php on line 4798

Хајлајтс и голови од Леганес vs Реал Бетис

февруари 10, 2019 admin
Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/coingroup/www_rezultat.mk/wp-includes/formatting.php on line 4798
0

Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/coingroup/www_rezultat.mk/wp-includes/formatting.php on line 4798

Леганес го пречека Реал Бетис во Недела, 10 Февруари. Напаѓачите на Леганес беа расположени и постигнаа точно 3 гола, додека Реал Бетис не постигна ниту […]


Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/coingroup/www_rezultat.mk/wp-includes/formatting.php on line 4798

Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Хуеска и Ваљадолид

февруари 2, 2019 admin
Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/coingroup/www_rezultat.mk/wp-includes/formatting.php on line 4798
0

Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/coingroup/www_rezultat.mk/wp-includes/formatting.php on line 4798

Хуеска на домашен терен играше против Ваљадолид во рамките на Ла Лига, во Петок, 1 Февруари. Ваљадолид и покрај сите напори не успеа да постигне […]


Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/coingroup/www_rezultat.mk/wp-includes/formatting.php on line 4798

Хајлајтс и голови од Рајо Ваљекано vs Реал Сосиедад

јануари 21, 2019 admin
Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/coingroup/www_rezultat.mk/wp-includes/formatting.php on line 4798
0

Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/coingroup/www_rezultat.mk/wp-includes/formatting.php on line 4798

Рајо Ваљекано го пречека Реал Сосиедад во Недела, 20 Јануари. Двата тима, Рајо Ваљекано и Реал Сосиедад по два пати го погодија противничкиот гол, па […]


Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/coingroup/www_rezultat.mk/wp-includes/formatting.php on line 4798

Хајлајтс и голови од Леванте vs Ваљадолид

јануари 21, 2019 admin
Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/coingroup/www_rezultat.mk/wp-includes/formatting.php on line 4798
0

Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/coingroup/www_rezultat.mk/wp-includes/formatting.php on line 4798

Во Недела, 20 Јануари, Леванте го нагости Ваљадолид во рамките на Ла Лига натпревар. На натпреварот имаше точно 2 гола, и двата ги постигна Леванте. […]


Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/coingroup/www_rezultat.mk/wp-includes/formatting.php on line 4798

Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Ваљадолид и Рајо Ваљекано

јануари 5, 2019 admin
Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/coingroup/www_rezultat.mk/wp-includes/formatting.php on line 4798
0

Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/coingroup/www_rezultat.mk/wp-includes/formatting.php on line 4798

Во Сабота, 5 Јануари, Ваљадолид и Рајо Ваљекано одиграа натпревар во рамките на Ла Лига. Одбраната на гостинскиот тим, Рајо Ваљекано, одлично ја заврши работата, […]


Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/coingroup/www_rezultat.mk/wp-includes/formatting.php on line 4798

Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/coingroup/www_rezultat.mk/wp-includes/formatting.php on line 4798