Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/coingroup/www_rezultat.mk/wp-includes/formatting.php on line 4798

Еквадор vs Чиле голови и хајлајтс

јуни 22, 2019 admin
Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/coingroup/www_rezultat.mk/wp-includes/formatting.php on line 4798
0

Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/coingroup/www_rezultat.mk/wp-includes/formatting.php on line 4798

Во Петок, 21 Јуни, Еквадор го нагости Чиле во рамките на Копа Америка натпревар. Чиле не успеа да ја зачува сопствената мрежа, но гостинските играчи […]


Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/coingroup/www_rezultat.mk/wp-includes/formatting.php on line 4798

Хрватска vs Тунис голови и хајлајтс

јуни 12, 2019 admin
Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/coingroup/www_rezultat.mk/wp-includes/formatting.php on line 4798
0

Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/coingroup/www_rezultat.mk/wp-includes/formatting.php on line 4798

Во Вторник, 11 Јуни, Хрватска го нагости Тунис во рамките на Меѓународни пријателски натпревари натпревар. Двата тима постигнаа голови на натпреварот, но на разочарување на […]


Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/coingroup/www_rezultat.mk/wp-includes/formatting.php on line 4798

Хајлајтс и голови од Азербејџан vs Унгарија

јуни 8, 2019 admin
Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/coingroup/www_rezultat.mk/wp-includes/formatting.php on line 4798
0

Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/coingroup/www_rezultat.mk/wp-includes/formatting.php on line 4798

Во Сабота, 8 Јуни, Азербејџан го пречека Унгарија во рамките на EURO Championship – Qual. меч. Возбудлив натпревар со многу голови на двете страни, но […]


Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/coingroup/www_rezultat.mk/wp-includes/formatting.php on line 4798

Хајлајтс и голови од Бразил vs Катар

јуни 6, 2019 admin
Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/coingroup/www_rezultat.mk/wp-includes/formatting.php on line 4798
0

Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/coingroup/www_rezultat.mk/wp-includes/formatting.php on line 4798

Во Четврток, 6 Јуни, Бразил и Катар одиграа натпревар во рамките на Меѓународни пријателски натпревари. На натпреварот имаше точно 2 гола, и двата ги постигна […]


Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/coingroup/www_rezultat.mk/wp-includes/formatting.php on line 4798

Порто vs Рома голови и хајлајтс

март 7, 2019 admin
Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/coingroup/www_rezultat.mk/wp-includes/formatting.php on line 4798
0

Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/coingroup/www_rezultat.mk/wp-includes/formatting.php on line 4798

Во Среда, 6 Март, Порто и Рома одиграа натпревар во рамките на УЕФА Лига на Шампиони. Натпреварот беше возбудлив, со многу шанси, но Порто успеа […]


Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/coingroup/www_rezultat.mk/wp-includes/formatting.php on line 4798

Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу ПСЖ и Манчестер Јунајтед

март 7, 2019 admin
Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/coingroup/www_rezultat.mk/wp-includes/formatting.php on line 4798
0

Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/coingroup/www_rezultat.mk/wp-includes/formatting.php on line 4798

Во рамките на УЕФА Лига на Шампиони се одигра натпреварот помеѓу домаќинот ПСЖ и гостинот Манчестер Јунајтед, во Среда, 6 Март 2019. Двата тима имаа […]


Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/coingroup/www_rezultat.mk/wp-includes/formatting.php on line 4798

Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Косово и Азербејџан

ноември 21, 2018 admin
Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/coingroup/www_rezultat.mk/wp-includes/formatting.php on line 4798
0

Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/coingroup/www_rezultat.mk/wp-includes/formatting.php on line 4798

Во Вторник, 20 Ноември 2018, Азербејџан му гостуваше на Косово во рамките на Лига на Нации. На натпреварот беа постигнати 4 гола, но сите ги […]


Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/coingroup/www_rezultat.mk/wp-includes/formatting.php on line 4798

Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Исланд и Катар

ноември 20, 2018 admin
Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/coingroup/www_rezultat.mk/wp-includes/formatting.php on line 4798
0

Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/coingroup/www_rezultat.mk/wp-includes/formatting.php on line 4798

Исланд на својот стадион го пречека Катар во рамките на Меѓународни пријателски натпревари, во Понеделник, 19 11. Двата тима имаа среќа да постигнат по 2 […]


Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/coingroup/www_rezultat.mk/wp-includes/formatting.php on line 4798

Того vs Алжир голови и хајлајтс

ноември 18, 2018 admin
Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/coingroup/www_rezultat.mk/wp-includes/formatting.php on line 4798
0

Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/coingroup/www_rezultat.mk/wp-includes/formatting.php on line 4798

Того на домашен терен играше против Алжир во рамките на Афрички Куп на нации – Квалификаци, во Недела, 18 Ноември. Двата тима имаа многу шанси […]


Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/coingroup/www_rezultat.mk/wp-includes/formatting.php on line 4798

Хајлајтс и голови од Сан Марино vs Белорусија

ноември 18, 2018 admin
Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/coingroup/www_rezultat.mk/wp-includes/formatting.php on line 4798
0

Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/coingroup/www_rezultat.mk/wp-includes/formatting.php on line 4798

Сан Марино на домашен терен играше против Белорусија во рамките на Лига на Нации, во Недела, 18 Ноември. Публиката иако можеше да види возбудлив натпревар […]


Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/coingroup/www_rezultat.mk/wp-includes/formatting.php on line 4798

Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/coingroup/www_rezultat.mk/wp-includes/formatting.php on line 4798