Ајакс vs Емен голови и хајлајтс

август 26, 2018 admin 0

Во Сабота, 25 Август, Ајакс и Емен одиграа натпревар во рамките на Ередивизија. Ајакс постигна 5 гола и успеа да ја зачува сопствената мрежа, па […]