Челси ФК vs Арсенал ФК хајлајтс

јануари 11, 2018 admin 0

Во Среда, 10 Јануари, Челси ФК го пречека Арсенал ФК во рамките на Лига Куп меч. Од реализациска гледна точка, натпреварот беше малку здодевен со […]