Германија vs Бразил голови и хајлајтс

март 28, 2018 admin 0

Во Вторник, 27 Март, Германија на својот стадион го пречека Бразил во рамките на Меѓународни пријателски натпревари. Натпреварот беше израмнет, една шанса Бразил претвори во […]