Хајлајтс и голови од Ваљадолид vs Реал Бетис

Ваљадолид го нагости Реал Бетис во рамките на Ла Лига меч, во Недела, 24 Февруари 2019.

Реал Бетис имаше убаво гостуваење, постигна два гола на натпреварот. Ваљадолид и покрај сите напори не успеа да го совлада гостинскиот голман и ги разорачара домашните навивачи. Натпреварот заврши со победа од 2:0 и трите бода за Реал Бетис.

Во ова видео можете да ги прегледате клучните моменти од натпреварот помеѓу Ваљадолид и Реал Бетис.

[evp_embed_video url=”http://cdn-b-east.streamable.com/video/mp4-mobile/v8b8y.mp4?token=-w-C2S8oT96HZj08Zu0LEA&expires=1551048761″ class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Играш прогресија на онлајн рулет? Провери ги сите информации за Мартингејл систем системот на casinobonus.mk.