Барселона vs Рома голови и хајлајтс

април 5, 2018 admin
Warning: mysqli_real_connect(): (HY000/2002): No such file or directory in /home/coingroup/www_rezultat.mk/wp-includes/wp-db.php on line 1635
0

Во Среда, 4 Април, Барселона го пречека Рома во рамките на УЕФА Лига на Шампиони меч. Возбудлив натпревар со многу голови на двете страни, но […]

Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Севиља и Барселона

април 1, 2018 admin
Notice: wpdb е неточен. wpdb мора да сетира врска со база на податоци за користење при излегување. За повеќе информации погледнете Откривање грешки во WordPress. (Оваа порака беше додадена во верзијата 3.6.0.) in /home/coingroup/www_rezultat.mk/wp-includes/functions.php on line 5225

Notice: wpdb е неточен. wpdb мора да сетира врска со база на податоци за користење при излегување. За повеќе информации погледнете Откривање грешки во WordPress. (Оваа порака беше додадена во верзијата 3.6.0.) in /home/coingroup/www_rezultat.mk/wp-includes/functions.php on line 5225
0

Севиља го нагости Барселона во рамките на Ла Лига меч, во Сабота, 31 Март 2018. Двата тима, Севиља и Барселона по два пати го погодија […]