Хајлајтс и голови од Леганес vs Реал Бетис

Леганес го пречека Реал Бетис во Недела, 10 Февруари.

Напаѓачите на Леганес беа расположени и постигнаа точно 3 гола, додека Реал Бетис не постигна ниту еден, па затоа го загуби натпреварот со точен резултат 3-0.

Сите шанси, акции и голови во хајлајтсот од натпреварот подолу на оваа страна.

Сите информации за кладење на едно место – kladenje.mk