Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/coingroup/www_rezultat.mk/wp-includes/formatting.php on line 4798

Порто vs Рома голови и хајлајтс

март 7, 2019 admin
Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/coingroup/www_rezultat.mk/wp-includes/formatting.php on line 4798
0

Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/coingroup/www_rezultat.mk/wp-includes/formatting.php on line 4798

Во Среда, 6 Март, Порто и Рома одиграа натпревар во рамките на УЕФА Лига на Шампиони. Натпреварот беше возбудлив, со многу шанси, но Порто успеа […]


Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/coingroup/www_rezultat.mk/wp-includes/formatting.php on line 4798

Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу ПСЖ и Манчестер Јунајтед

март 7, 2019 admin
Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/coingroup/www_rezultat.mk/wp-includes/formatting.php on line 4798
0

Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/coingroup/www_rezultat.mk/wp-includes/formatting.php on line 4798

Во рамките на УЕФА Лига на Шампиони се одигра натпреварот помеѓу домаќинот ПСЖ и гостинот Манчестер Јунајтед, во Среда, 6 Март 2019. Двата тима имаа […]


Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/coingroup/www_rezultat.mk/wp-includes/formatting.php on line 4798

Хајлајтс и голови од Баерн Минхен vs АЕК Атина

ноември 8, 2018 admin
Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/coingroup/www_rezultat.mk/wp-includes/formatting.php on line 4798
0

Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/coingroup/www_rezultat.mk/wp-includes/formatting.php on line 4798

Баерн Минхен го нагости АЕК Атина во рамките на УЕФА Лига на Шампиони меч, во Среда, 7 Ноември 2018. Баерн Минхен беше подобар противник на […]


Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/coingroup/www_rezultat.mk/wp-includes/formatting.php on line 4798

Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Викторија Плзен и ЦСКА Москва

септември 20, 2018 admin
Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/coingroup/www_rezultat.mk/wp-includes/formatting.php on line 4798
0

Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/coingroup/www_rezultat.mk/wp-includes/formatting.php on line 4798

Во Среда, 19 Септември, во рамките на УЕФА Лига на Шампиони се одигра натпреварот помеѓу домаќинот Викторија Плзен и гостинот ЦСКА Москва. На натпреварот имаше […]


Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/coingroup/www_rezultat.mk/wp-includes/formatting.php on line 4798

Видео од натпреварот Зорја Луганск vs РБ Лајпциг

август 24, 2018 admin
Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/coingroup/www_rezultat.mk/wp-includes/formatting.php on line 4798
0

Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/coingroup/www_rezultat.mk/wp-includes/formatting.php on line 4798

Зорја Луганск и РБ Лајпциг одиграа натпревар во рамките на УЕФА Европа Лига, во Четврток, 23 8 2018. Ниту Зорја Луганск ни РБ Лајпциг не […]


Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/coingroup/www_rezultat.mk/wp-includes/formatting.php on line 4798

Истанбул Башакшехир vs Барнли хајлајтс

август 10, 2018 admin
Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/coingroup/www_rezultat.mk/wp-includes/formatting.php on line 4798
0

Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/coingroup/www_rezultat.mk/wp-includes/formatting.php on line 4798

Истанбул Башакшехир на својот стадион го пречека Барнли во рамките на УЕФА Европа Лига, во Четврток, 9 8. На натпреварот не беше постигнат ниту еден […]


Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/coingroup/www_rezultat.mk/wp-includes/formatting.php on line 4798

Хајлајтс и голови од Севиља vs Жалгирис

август 10, 2018 admin
Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/coingroup/www_rezultat.mk/wp-includes/formatting.php on line 4798
0

Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/coingroup/www_rezultat.mk/wp-includes/formatting.php on line 4798

Севиља на домашен терен играше против Жалгирис во рамките на УЕФА Европа Лига, во Четврток, 9 Август. Севиља постигна само еден гол, но тој беше […]


Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/coingroup/www_rezultat.mk/wp-includes/formatting.php on line 4798

Хајлајтс и голови од Ајакс vs Штурм Грац

јули 26, 2018 admin
Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/coingroup/www_rezultat.mk/wp-includes/formatting.php on line 4798
0

Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/coingroup/www_rezultat.mk/wp-includes/formatting.php on line 4798

Ајакс го нагости Штурм Грац во рамките на УЕФА Лига на Шампиони меч, во Среда, 25 Јули 2018. Публиката можеше да види возбудлив натпревар на […]


Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/coingroup/www_rezultat.mk/wp-includes/formatting.php on line 4798

Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Рома и Ливерпул

мај 3, 2018 admin
Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/coingroup/www_rezultat.mk/wp-includes/formatting.php on line 4798
0

Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/coingroup/www_rezultat.mk/wp-includes/formatting.php on line 4798

Во Среда, 2 Мај, Рома го нагости Ливерпул во рамките на УЕФА Лига на Шампиони натпревар. Двата тима имаа многу шанси за гол, но Рома […]


Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/coingroup/www_rezultat.mk/wp-includes/formatting.php on line 4798

Хајлајтс и голови од Олимпик Марсеј vs Салзбург

април 27, 2018 admin
Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/coingroup/www_rezultat.mk/wp-includes/formatting.php on line 4798
0

Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/coingroup/www_rezultat.mk/wp-includes/formatting.php on line 4798

Олимпик Марсеј на својот стадион го пречека Салзбург во рамките на УЕФА Европа Лига, во Четврток, 26 4. Олимпик Марсеј одлично ги искористи создадените шанси […]


Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/coingroup/www_rezultat.mk/wp-includes/formatting.php on line 4798

Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/coingroup/www_rezultat.mk/wp-includes/formatting.php on line 4798