Порто vs Рома голови и хајлајтс

март 7, 2019 admin 0

Во Среда, 6 Март, Порто и Рома одиграа натпревар во рамките на УЕФА Лига на Шампиони. Натпреварот беше возбудлив, со многу шанси, но Порто успеа […]

Баерн Минхен vs Севиља хајлајтс

април 12, 2018 admin 0

Баерн Минхен на домашен терен играше против Севиља во рамките на УЕФА Лига на Шампиони, во Среда, 11 Април. Од реализациска гледна точка, натпреварот беше […]