Хрватска vs Тунис голови и хајлајтс

јуни 12, 2019 admin 0

Во Вторник, 11 Јуни, Хрватска го нагости Тунис во рамките на Меѓународни пријателски натпревари натпревар. Двата тима постигнаа голови на натпреварот, но на разочарување на […]

САД vs Мексико голови и хајлајтс

септември 12, 2018 admin 0

САД го нагости Мексико во рамките на Меѓународни пријателски натпревари меч, во Среда, 12 Септември 2018. На натпреварот беше постигнат само еден гол, а голот […]

Русија vs Чешка голови и хајлајтс

септември 11, 2018 admin 0

Во Понеделник, 10 Септември, Русија на својот стадион го пречека Чешка во рамките на Меѓународни пријателски натпревари. Публиката добро се забавуваше и имаше можност да […]