Порто vs Рома голови и хајлајтс

март 7, 2019 admin 0

Во Среда, 6 Март, Порто и Рома одиграа натпревар во рамките на УЕФА Лига на Шампиони. Натпреварот беше возбудлив, со многу шанси, но Порто успеа […]

Ница vs ПСЖ голови и хајлајтс

септември 29, 2018 admin 0

Во Сабота, 29 Септември, Ница го нагости ПСЖ во рамките на Лига 1 натпревар. Натпреварот изобилуваше со голови и беа постигнати точно 3 гола, сите […]