Челси ФК vs Арсенал ФК хајлајтс

Во Среда, 10 Јануари, Челси ФК го пречека Арсенал ФК во рамките на Лига Куп меч.

Од реализациска гледна точка, натпреварот беше малку здодевен со оглед на фактот дека ниту еден тим не постигна гол.

Во хајлајтсот од натпреварот нема да најдете голови бидејќи истиот заврши 0:0, но тука се сите шанси, акции и најдобри моменти кои вредат да се погледнат.

[evp_embed_video url=”http://cf-b2.streamablevideo.com/video/mp4/3gx3k.mp4?token=1515624154-S1NV19SCzsZQR9LyhMrxoA9lXV%2F%2F49cU40MlNpb%2BAA8%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Играш прогресија на онлајн рулет? Провери ги сите информации за Мартингејл систем системот на casinobonus.mk.