Хајлајтс и голови од Рен vs Тулуз ФК

Рен го нагости Тулуз ФК во рамките на Лига Куп меч, во Среда, 10 Јануари 2018.

Нападите на двата тима фукционираа одлично, но нападот на Тулуз ФК беше помалку ефикасен и го загуби натпреварот со резултат 4-2.

Тука видете ги сите голови и хајлајтс од натпреварот помеѓу Рен и Тулуз ФК.

[evp_embed_video url=”http://cf-b2.streamablevideo.com/video/mp4/g72dr.mp4?token=1515625389-s2zMrBO5UKLuzUHURjGgJUfuyVKIi4VnqbjoAijfRSY%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

На casinobonus.mk најди ги најдобрите бонуси игратис спинови на најдобрите онлајн казина.