ПСЖ vs Монако голови и хајлајтс

ПСЖ на својот стадион го пречека Монако во рамките на Лига Куп, во Сабота, 31 3.

Монако и покрај сите напори не успеа да постигне гол, додека ПСЖ постигна 3 и победи со точен резултат 3-0.

На оваа страна можете да ги прегледате најдобрите инсерти од натпреварот помеѓу ПСЖ и Монако.

Спремете се за следниот натпревар во Лига Куп и проверете ги одличните типови на kladenje.mk