ОГЦ Ница Кот де Азур vs Монако голови и хајлајтс

ОГЦ Ница Кот де Азур го нагости Монако во рамките на Лига Куп меч, во Вторник, 9 Јануари 2018.

Монако прими еден гол, но успеа да постигне два гола и ја разочара домашната публика, па забележа победа и три бода со резултат 2:1.

Сите шанси, акции и голови во хајлајтсот од натпреварот подолу на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-b2.streamablevideo.com/video/mp4/tdbd6.mp4?token=1515537246-GGMNgZyqNwtiD%2B7iuAvWvJwC%2Bq%2FJ%2Bi2O%2F0Ws1GwNWI8%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Нашите типстери ги бараат најдобрите коефициенти со најголема вредност, проверете на kladenje.mk