Бристол Сити ФК vs Манчестер Јунајтед ФК голови и хајлајтс

Во Среда, 20 Декември, Бристол Сити ФК го пречека Манчестер Јунајтед ФК во рамките на Лига Куп меч.

Манчестер Јунајтед ФК успеа да постигне еден гол, но нивниот голман капитулираше два пати.Тоа резултираше со победа на Бристол Сити ФК од 2:1.

На оваа страна можете да ги погледнете головите, акциите од натпреварот помеѓу Бристол Сити ФК и Манчестер Јунајтед ФК.

[evp_embed_video url=”http://cf-b2.streamablevideo.com/video/mp4/222rf.mp4?token=1513810738-rDQpnKiwuNz8B6WPE86pxLzJjzAoQc2vMG1P5MkABr4%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

На kladenje.mk ги рангиравме најдобрите онлајн кладилници. Провери каде имаш најдобри услови.