Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Анжер и Монпеље

Анжер го нагости Монпеље во рамките на Лига Куп меч, во Среда, 10 Јануари 2018.

Натпреварот беше израмнет, една шанса Монпеље претвори во гол, и тоа беше доволно за победа од 1:0 и разочарување на домашните навивачи.

Во видео хајлајтсот од натпреварот помеѓу Анжер и Монпеље можете да ги видите најдобрите моменти, акции и голови.

[evp_embed_video url=”http://cf-b2.streamablevideo.com/video/mp4/v13df.mp4?token=1515625390-SGJx8XUIJEQex5B8EKfGOlio0SF9IC1o%2FpFgtRUnlFM%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

На kladenje.mk ги рангиравме најдобрите онлајн кладилници. Провери каде имаш најдобри услови.