Хајлајтс и голови од Ексцелзиор vs Ајакс

Ексцелзиор на својот стадион го пречека Ајакс во рамките на Ередивизија, во Недела, 11 11.

Нападите на двата тима фукционираа добро, но нападот на Ексцелзиор беше помалку ефикасен и го загуби натпреварот со резултат 7-1.

Тука можете да ги гледате хајлајтсите и головите.

Посетете го Casinobonus.mk и научете повеќе за рулет системот