Порто vs Рома голови и хајлајтс

Во Среда, 6 Март, Порто и Рома одиграа натпревар во рамките на УЕФА Лига на Шампиони.

Натпреварот беше возбудлив, со многу шанси, но Порто успеа да реализира две, додека Рома само една, па поради тоа го загуби натпреварот со 2:1.

Тука видете ги сите голови и хајлајтс од натпреварот помеѓу Порто и Рома.

[evp_embed_video url=”http://cdn-b-east.streamable.com/video/mp4-mobile/x6aox.mp4?token=3xTKOxlTUocU3Ck8qcxsRQ&expires=1551966816″ class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

На casinobonus.mk најди ги најдобрите бонуси игратис спинови на најдобрите онлајн казина.