Истанбул Башакшехир vs Барнли хајлајтс

Истанбул Башакшехир на својот стадион го пречека Барнли во рамките на УЕФА Европа Лига, во Четврток, 9 8.

На натпреварот не беше постигнат ниту еден гол.

Во хајлајтсот од натпреварот нема да најдете голови бидејќи истиот заврши 0:0, но тука се сите шанси, акции и најдобри моменти кои вредат да се погледнат.

Посети ја kladenje.mk и информирај се за најновите бонуси.