Хајлајтс и голови од Ливерпул vs Рома

Ливерпул го нагости Рома во рамките на УЕФА Лига на Шампиони меч, во Вторник, 24 Април 2018.

Публиката имаше можност да види 7 гола, од кои 2 завршија во мрежата на Ливерпул додека 5 завршија во мрежата на Рома. Тоа резултираше со победа на Ливерпул со точен резултат 5-2.

Најдобрите моменти од натпреварот меѓу Ливерпул и Рома погледнете ги на хајлајтсот на оваа страна.

Преглед и видео ривју на онлајн слотови од најдобрите казина на Македонски јазик само на casinobonus.mk