Коста Рика vs Мексико голови и хајлајтс

Коста Рика го пречека Мексико во Среда, 6 Септември.

Коста Рика и Мексико беа израмнети, имаа само по една шанса која ја претворија во гол, па мечот заврши 1:1.

Тука видете ги сите голови и хајлајтс од натпреварот помеѓу Коста Рика и Мексико.

[evp_embed_video url=”http://cdn-e2.streamable.com/video/mp4/eslk8_1.mp4?token=1505894652_cf3729ab8869d396fec3d5da1bd10fcec7aeb3cd” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Преглед и видео ривју на онлајн слотови од најдобрите казина на Македонски јазик само на casinobonus.mk