Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Хондурас и САД

Хондурас го пречека САД во Вторник, 5 Септември.

Ниту Хондурас ни САД не можеа да го зачуваат својот гол, па мечот заврши со резултат 1:1.

Сите шанси, акции и голови во хајлајтсот од натпреварот подолу на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/klv6v.mp4?token=1504685052-b2u%2FGzKVIcSNnG7OqhY41CYt6t1Xv%2FpDeVMY49MdLpI%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Експертски типови за кладење на kladenje.mk