Мексико vs Панама голови и хајлајтс

Во Сабота, 2 Септември 2017, Панама му гостуваше на Мексико во рамките на CONCACAF World Cup – Qual..

Панама не успеа да постигне гол, а нивниот голман беше матиран еднаш. Поради тоа Мексико запиша победа од 1:0.

Видете ги сите хајлајтси и голови во видеото на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cdn-e2.streamable.com/video/mp4/2vt6d.mp4?token=1505552347_eb5807dcfc6cd7a4de6133c166b90b7f9d76618b” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Се обложуваш во живо? Провери ги информациите што ги има на kladenje.mk.