Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Вест Хем Јунајтед и Барнли

Во рамките на Премиер лига се одигра натпреварот помеѓу домаќинот Вест Хем Јунајтед и гостинот Барнли, во Сабота, 10 Март 2018.

Вест Хем Јунајтед и покрај сите напори не успеа да постигне гол, додека Барнли постигна повеќе од доволни 3 гола и победи со точен резултат 3-0.

Сите акции, голови и хајлајтс од натпреварот помеѓу Вест Хем Јунајтед и Барнли.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4-mobile/2yppo.mp4?token=1520704681-u4w86xuR%2FpweR4BawM27hdN5tXGQZVrK00uWKw5Sl0A%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Се обложуваш во живо? Провери ги информациите што ги има на kladenje.mk.