Саутемптон vs Барнли хајлајтс

август 12, 2018 admin 0

Во Недела, 12 Август, Саутемптон го нагости Барнли во рамките на Премиер лига натпревар. Ниту Саутемптон ни Барнли не постигнаа гол на натпреварот. Иако не […]