Хајлајтс и голови од Ливерпул vs Саутемптон

Во рамките на Премиер лига се одигра натпреварот помеѓу домаќинот Ливерпул и гостинот Саутемптон, во Сабота, 18 Ноември 2017.

Напаѓачите на Ливерпул беа расположени и постигнаа точно 3 гола, додека Саутемптон не постигна ниту еден, па затоа го загуби натпреварот со точен резултат 3-0.

Најдобрите моменти од натпреварот меѓу Ливерпул и Саутемптон погледнете ги на хајлајтсот на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/naqam.mp4?token=1511038967-A0l7uLiXTcc%2Fvr6Jrc82btTOtNf9WWdaqEJHZzXeIBA%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Играш прогресија на онлајн рулет? Провери ги сите информации за Мартингејл систем системот на casinobonus.mk.