Хајлајтс и голови од Вест Бромвич Албион vs Челзи

Во Сабота, 18 Ноември, Вест Бромвич Албион и Челзи одиграа натпревар во рамките на Премиер лига.

Вест Бромвич Албион и покрај сите напори не успеа да постигне гол, додека Челзи постигна повеќе од доволни 4 гола и победи со точен резултат 4-0.

Најдобрите моменти од натпреварот меѓу Вест Бромвич Албион и Челзи погледнете ги на хајлајтсот на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/3ma6m.mp4?token=1511038969-v7uzAUArmUDGU0lEx9xScqrGz4jBxJX9%2BSLl4INzFc4%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Играш прогресија на онлајн рулет? Провери ги сите информации за Мартингејл систем системот на casinobonus.mk.