Хајлајтс и голови од Белгија vs Мексико

Белгија го пречека Мексико во Петок, 10 Ноември.

Стрелците на двата тима беа расположени и по 3 пати ја тресеа противничката мрежа. Па натпреварот заври со точен резултат 3-3.

Сите акции, голови и хајлајтс од натпреварот помеѓу Белгија и Мексико.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/e1f8s_1.mp4?token=1510354996-rPnXx9AQZDyyoKDD9IsukmA9p7cJzauR0i4Wxe8iKvw%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Casinobonus.mk ви ги нуди сите информации за играње на онлајн казино во Македонија. Бесплатни совети, рецензии на казина, гратис спинови и бонуси.