Хајлајтс и голови од Брајтон Албион vs Саутемптон

Во Недела, 29 Октомври, Брајтон Албион го пречека Саутемптон во рамките на Премиер лига меч.

Брајтон Албион и Саутемптон беа израмнети, имаа само по една шанса која ја претворија во гол, па мечот заврши 1:1.

Тука видете ги сите голови и хајлајтс од натпреварот помеѓу Брајтон Албион и Саутемптон.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/q36hh.mp4?token=1509296576-MjtIJRWGlLK%2BvuELpfQImjD0ERk%2FAZ1FYUR1QXOk6as%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Прочитајте ја рецензијата за обложувалницата 1xbet на следниов линк 1xbet.