Хајлајтс и голови од Манчестер Сити vs Барнли

Манчестер Сити и Барнли одиграа натпревар во рамките на Премиер лига, во Сабота, 21 10 2017.

Манчестер Сити постигна 3 гола и успеа да ја зачува сопствената мрежа, па забележа висока победа од 3-0.

На натпреварот помеѓу Манчестер Сити и Барнли имаше доста акции и истите можете да ги погледнете во хајлатсот од натпреварот подолу.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/td6tv.mp4?token=1508608592-Jh7Adj6VwPRXcEZYku5LYbk83N9xTJX1fnycTQCgwFY%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Kadenje.mk ви ги нуди сите информации за онлајн кладење во Македонија. Одлични предлог типови и рецензија на обложувалници, бонуси.