Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Барнли и Вест Хем Јунајтед

Барнли и Вест Хем Јунајтед одиграа натпревар во рамките на Премиер лига, во Сабота, 14 10 2017.

Натпреварот беше возбудлив за гледање, но Барнли и Вест Хем Јунајтед искористија само по една шанса и мечот заврши со резултат 1:1.

Сите шанси, акции и голови во хајлајтсот од натпреварот подолу на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/9w7en.mp4?token=1508000522-NZBGiKx7XjbrUjO%2FIA2Cz6Qo5FfCwA54Lje02F8sg2g%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Преглед и видео ривју на онлајн слотови од најдобрите казина на Македонски јазик само на casinobonus.mk