ПСЖ vs Бордо голови и хајлајтс

ПСЖ го нагости Бордо во рамките на Лига 1 меч, во Сабота, 30 Септември 2017.

Публиката добро се забавуваше и имаше можност да види точно 8 гола. Бордо постигна 2 гола, но ПСЖ постигна 6 гола и победи со точен резултат 6-2.

Тука видете ги сите голови и хајлајтс од натпреварот помеѓу ПСЖ и Бордо.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/0y4qs_1.mp4?token=1508544252-cIKNerQKH4vZqMqeVFfp%2B6Ak3kKItHYK1NzMq7yGnIo%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Нашите типстери ги бараат најдобрите коефициенти со најголема вредност, проверете на kladenje.mk