Хајлајтс и голови од Вест Хем Јунајтед vs Свонси Сити

Вест Хем Јунајтед на домашен терен играше против Свонси Сити во рамките на Премиер лига, во Сабота, 30 Септември.

Вест Хем Јунајтед постигна еден гол, но успеа да ја зачува сопствената мрежа, па оствари победа со 1:0.

На оваа страна можете да ги погледнете головите, акциите од натпреварот помеѓу Вест Хем Јунајтед и Свонси Сити.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/4sos9.mp4?token=1508544251-5mJ8S0djr15Vurphz38Ez9c2Uh2iwH0zZwYj%2Bf4qH%2Bo%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Сакаш да играш онлајн казино? На casinobonus.mk провери кои онлајн казина нудат најдобри услови за уплата и исплата и најдобри бонуси.