Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Манчестер Јунајтед и Кристал Палас

Во Сабота, 30 Септември, Манчестер Јунајтед и Кристал Палас одиграа натпревар во рамките на Премиер лига.

Кристал Палас и покрај сите напори не успеа да постигне гол, додека Манчестер Јунајтед постигна 4 и победи со точен резултат 4-0.

Видете ги најдобрите шанси и голови во хајлајтсот од натпреварот.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/y5djf.mp4?token=1506800566-k31OiQmaA8AXExzQ7hpg9nHeqiQ8hGXBgB2g1Q20wpI%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Се обложуваш во живо? Провери ги информациите што ги има на kladenje.mk.