Хајлајтс и голови од Шалке 04 vs Баер Левекузен

Во Петок, 29 Септември 2017, Баер Левекузен му гостуваше на Шалке 04 во рамките на Бундеслига.

За време на натпреварот секој тим постигна точно по еден гол, па мечот заврши со краен резултат 1:1.

Сите шанси, акции и голови во хајлајтсот од натпреварот подолу на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/eg8jk_1.mp4?token=1508544249-O7ynaswyUFi6esKfvR4J%2FNG%2FGdNtBdjqqx1wnXVTY1U%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Сакаш да играш онлајн казино? На casinobonus.mk провери кои онлајн казина нудат најдобри услови за уплата и исплата и најдобри бонуси.