Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Монако и Монпеље

Во Петок, 29 Септември, Монако и Монпеље одиграа натпревар во рамките на Лига 1.

Монако и Монпеље беа израмнети, имаа само по една шанса која ја претворија во гол, па мечот заврши 1:1.

Проверете ги најдобрите моменти од натпреварот во видеото на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/1lep3.mp4?token=1508544249-Z5aczp%2FifKwqerFoFPzqbJX%2FC4Dgn%2FQ%2FaSnz%2B9dn1jo%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Види ги казино рецензиите за најдобрите казина достапни за Македонци.