Инглштад vs Дармштад голови и хајлајтс

Инглштад на домашен терен играше против Дармштад во рамките на 2ра Бундеслига, во Петок, 29 Септември.

Инглштад постигна 3 гола и успеа да ја зачува сопствената мрежа, па забележа висока победа од 3-0.

Проверете ги најдобрите моменти од натпреварот во видеото на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/ajdo8.mp4?token=1508544248-E7QPu7HGslWyAws7kckzXHbO%2BY%2BDjTU1evOoT3wXA8o%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Посети ја kladenje.mk и информирај се за најновите бонуси.