Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Квинс Парк Ренџерс и Фулам

Квинс Парк Ренџерс го пречека Фулам во Петок, 29 Септември.

Фулам прими еден гол, но успеа да постигне два гола и ја разочара домашната публика, па забележа победа и три бода со резултат 2:1.

Сите акции, голови и хајлајтс од натпреварот помеѓу Квинс Парк Ренџерс и Фулам.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/nfmjh.mp4?token=1508544249-tc1Nh8W6Qz8NeYRZZ965nIAoYo6IQUsSBUzTKR5O5l4%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Обложувалници, рецензии, типови проверете ги најдобрите на kladenje.mk