Видео од натпреварот Макаби Тел Авив vs Виљареал

Во рамките на УЕФА Европа Лига се одигра натпреварот помеѓу домаќинот Макаби Тел Авив и гостинот Виљареал, во Четврток, 28 Септември 2017.

Нема голови кои можат да се видат на хајлајтс, бидејќи натпреварот помеѓу Макаби Тел Авив и Виљареал заврши со резултат 0:0.

Натпреварот заврши без голови, а најдобрите моменти и акции можете да ги видите на видео хајлајтсот на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/nhnwn.mp4?token=1508544245-pJTexprb6rwJrGiDVATU0gF4vOsEVsETRVeXcOtxD4g%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Сакаш да играш онлајн казино? На casinobonus.mk провери кои онлајн казина нудат најдобри услови за уплата и исплата и најдобри бонуси.