Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Партизан и Динамо Киев

Партизан го пречека Динамо Киев во Четврток, 28 Септември.

Трите бода одат во Динамо Киев кој успеа да постигне еден гол повеќе и забележа гостинска победа со точен резултат 3-2.

Сите шанси, акции и голови во хајлајтсот од натпреварот подолу на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/dhjr0.mp4?token=1508544245-4%2FVKJlQbpoIp6W8bphy4XHHAm%2B9KrYnTcM6ipWbM3yk%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Ти треба помош каде да се обложуваш? Спореди ги кладилниците на kladenje.mk