Хајлајтс и голови од Скендербег vs Јанг Бојс

Во Четврток, 28 Септември, во рамките на УЕФА Европа Лига се одигра натпреварот помеѓу домаќинот Скендербег и гостинот Јанг Бојс.

Гледачите имаа можност да видат по еден гол на двете страни и натпреварот немаше победник, заврши со резултат 1:1.

Сите акции, голови и хајлајтс од натпреварот помеѓу Скендербег и Јанг Бојс.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/7shti.mp4?token=1508544247-HZ4el4byE7VBgNF8hRAm7mU2QZTaEoJwwNBaMGoanNY%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Види ги казино рецензиите за најдобрите казина достапни за Македонци.