Локомотив Москва vs Злин голови и хајлајтс

Во Четврток, 28 Септември, во рамките на УЕФА Европа Лига се одигра натпреварот помеѓу домаќинот Локомотив Москва и гостинот Злин.

На натпреварот беа постигнати 3 гола, но сите ги постигна Локомотив Москва, па Злин го загуби мечот со резултат 3-0.

Најдобрите моменти од натпреварот меѓу Локомотив Москва и Злин погледнете ги на хајлајтсот на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/s8itn.mp4?token=1508544247-DuUXvZcYLm04i3bIdB3DgKBSztTOzlill%2BXbuetP5wg%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Casinobonus.mk ви ги нуди сите информации за играње на онлајн казино во Македонија. Бесплатни совети, рецензии на казина, гратис спинови и бонуси.