Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Акишар Беледиеспор и Фенербахче

Во Петок, 29 Септември, Акишар Беледиеспор го пречека Фенербахче во рамките на Супер Лига меч.

Акишар Беледиеспор постигна само еден гол, но тој беше доволен за победа бидејќи ја зачува сопствената мрежа.

На оваа страна можете да ги прегледате најдобрите инсерти од натпреварот помеѓу Акишар Беледиеспор и Фенербахче.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/i8d9z.mp4?token=1508544248-bOclCfZBE5XKqxUCshqQY1QZPa93JVlCKWk2xn84B58%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Експертски типови за кладење на kladenje.mk