Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Лион и Аталанта

Во Четврток, 28 Септември, Лион го пречека Аталанта во рамките на УЕФА Европа Лига меч.

Лион и Аталанта постигнаа само по еден гол, и натпреварот заврши без победник, 1:1.

Видете ги најдобрите шанси и голови во хајлајтсот од натпреварот.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/c0azk.mp4?token=1508544247-pgEMCxOxwrU75U%2FrXpcYWIonLaBa3NN7dgJX8HOsLGM%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

На casinobonus.mk најди ги најдобрите бонуси игратис спинови на најдобрите онлајн казина.