Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Евертон и Аполон

Евертон го пречека Аполон во Четврток, 28 Септември.

Двата тима имаа среќа да постигнат по 2 гола, па натпреварот заврши со резултат 2:2.

На оваа страна можете да ги прегледате најдобрите инсерти од натпреварот помеѓу Евертон и Аполон.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/kixr4.mp4?token=1508544246-49JUTYnF%2BEn6RaolLh%2BCZgV%2B0WN84Ik7Em2p7mvtkYw%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Одлични коефициенти од 1xbet, провери ги и спореди ги на kladenje.mk