Монтреал Импакт vs Њу Јорк Сити голови и хајлајтс

Во Среда, 27 Септември 2017, Њу Јорк Сити му гостуваше на Монтреал Импакт во рамките на МЛС.

Њу Јорк Сити имаше убаво гостување кај Њу Јорк Сити, постигна само еден гол, но тој беше доволен за победа бидејќи ја зачува сопствената мрежа, односно домаќинот не постигна гол.

На оваа страна можете да ги прегледате најдобрите инсерти од натпреварот помеѓу Монтреал Импакт и Њу Јорк Сити.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/5s4yr.mp4?token=1508544240-b5MrqeNJICs%2Fovs9%2FcL6iC86WWL5F8syDjtJUhnlRPc%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Види ги казино рецензиите за најдобрите казина достапни за Македонци.