Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Атланта Јунајтед и Филаделфија Јунајтед

Во Среда, 27 Септември, Атланта Јунајтед и Филаделфија Јунајтед одиграа натпревар во рамките на МЛС.

Атланта Јунајтед постигна 3 гола и успеа да ја зачува сопствената мрежа, па забележа висока победа од 3-0.

Сите акции, голови и хајлајтс од натпреварот помеѓу Атланта Јунајтед и Филаделфија Јунајтед.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/h3h13.mp4?token=1508544239-cx63d8o5H6ulLrCAR%2BQafy88CbDsPVBM7x1cqtZ7Mw0%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Најди ги најдобрите казино бонуси на casinobonus.mk