Хајлајтс и голови од Салзбург vs Олимпик Марсеј

Во Четврток, 28 Септември, Салзбург на својот стадион го пречека Олимпик Марсеј во рамките на УЕФА Европа Лига.

Олимпик Марсеј не успеа да постигне гол, а нивниот голман беше матиран еднаш. Поради тоа Салзбург запиша победа од 1:0.

Видете ги сите хајлајтси и голови во видеото на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/898o5.mp4?token=1508544244-JgI%2Fw1RuycuaBUzllgP0PDVlHKJmDoUAKR1JuYHcrik%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Casinobonus.mk ви ги нуди сите информации за играње на онлајн казино во Македонија. Бесплатни совети, рецензии на казина, гратис спинови и бонуси.